Вівторок, 24.11.2020, 05:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Жовтень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наші партнери
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Спілка підприємців, орендарів та власників

ДПІ інформує

Головна » 2015 » Жовтень » 30
ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що платниками військового збору є особи, визначені пунктом 162.1 ст. 162 Податкового кодексу України, тобто:

- фізична особа – резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;

- фізична особа – нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;

- податковий агент.

Ставка збору складає 1,5 % об’єкта оподаткування, визначеного підпунктом 1.2 пункту 16? розділу 10 Кодексу (підпункт 1.3 пункту 16? розділу 10 Кодексу).

При цьому, підпунктом 1.2 пункту 16? розділу 10 Кодексу встановлено, що об’єктом оподаткування збором є доходи, визначені статтею 163 ПКУ ... Читати далі »

Переглядів: 300 | Додав: ZDA | Дата: 30.10.2015 | Коментарі (0)

Негативний вплив сучасного промислового виробництва на навколишнє природне середовище є об'єктивно неминучим, тому державою передбачено економічне стимулювання суб'єктів господарю-вання до скорочення забруднення оточуючої нас мальовничої природи, її збереження у первозданному вигляді для майбутніх поколінь.

Сумлінно дбаючи про екологічну безпеку та збереження унікальної природи рідного міста, з початку 2015 року сумчани сплатили 6,2 мільйонів гривень екологічного податку.

Сумськими бюджетоформуючими платниками екологічного податку являються: ПАТ «Сумихімпром», КП «Міськводоканал», ПАТ СМНВО, ТОВ БВКК «Федорченко», ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб».

Сум ... Читати далі »

Переглядів: 387 | Додав: ZDA | Дата: 30.10.2015 | Коментарі (0)

Відповідно до положень Податкового кодексу України (п. 169.1.3)  працівник, який навчається,  має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі 609 грн., - повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Сумах.

    У випадку, якщо студент отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до заробітної плати такого платника податку не застосовується.

    Якщо студент, який не отримує стипендію і одночасно з навчанням працює та одержує заробітну плату, то такий студент має право на застосування податкової соціальної пі ... Читати далі »

Переглядів: 327 | Додав: ZDA | Дата: 30.10.2015 | Коментарі (0)