Неділя, 26.05.2019, 09:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наші партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спілка підприємців, орендарів та власників

ДПІ інформує

Головна » 2017 » Травень » 18 » Змінилися паспортні дані? Поспішай до податкової!
21:22
Змінилися паспортні дані? Поспішай до податкової!

У випадку, коли ви міняєте прізвище, ім'я, по батькові або змінюєте місце проживання, паспортні дані, фізичні особи – платники протягом місяця з дня виникнення таких змін зобов’язані подати до контролюючого органу відомості, які вносяться до облікової картки платника податків.

Вам обов’язково слід відвідати орган фіскальної служби за місцем проживання та подати заяву за формою (Ф – 5ДР) та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади (ст. 70 Податкового кодексу України).

На підставі отриманої заяви, в Державний реєстр фізичних осіб вносяться відповідні зміни. При цьому, реєстраційний номер облікової картки платника залишиться той самий.

Слід пам’ятати, що орган фіскальної служби вносить зазначені зміни до Реєстру платника податків протягом 5 робочих днів, - повідомляють в Державній податковій інспекції у м. Сумах.

Корисна інформація: реєстраційні номери, що надаються фізичним особам (як резидентам, так і нерезидентам) зберігаються за ними протягом усього їхнього життя.

 

 

Переглядів: 97 | Додав: ZDA | Теги: Змінилися паспортні дані | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]