Вівторок, 16.10.2018, 16:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Новини законодавства [212]
Нові закони, постанови та інше
Новини [560]
Наші акції [144]
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наші партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спілка підприємців, орендарів та власників

Головна » 2018 » Червень » 26 » СУМСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
14:55
СУМСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

СУМСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Від  26.06.2018 р.

Регіональні та міжнародні заходи

27-28 червня 2018 року в м. Ніцца (Франція)відбудеться щорічний
найбільший європейський захід в галузі інноваційних міст та міст
сталого розвитку INNOVATIVE CITY 2018

Учасники заходу матимуть змогу представити свої проекти, розмістивши
їх
 у виставковій зоні, взяти участь у конференціях  та B2зустрічах.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням:

https://innovative-city.b2match.io/ 
Витрати для учасника становлять – 900 євро (переліт, проживання готель 3*,
вхідний білет на виставку та конференцію).

Учасники матимуть змогу безкоштовно представити свою продукцію на

виставці, яка проходитиме в рамках запланованого заходу та взяти участь у В2В перемовинах за умови попередньої реєстрації на сайті: www.innovative-city.com

 

28-29 червня в Астанi (Казахстан) пройде Мiжнародний ритейл-конвент «World of Trade 2018»

Це найбiльша в Євразiї зустрiч професiоналiв iндустрiї торгiвлi: рiтейлерiв, постачальникiв, дистриб’юторів, представникiв влади та незалежних експертiв, яка пройде в форматi Конвенту. Захiд буде присвячено обговоренню актуальних питань пiдтримки вiтчизняного експорту в Українi, розвитку мiжнародної торгiвлi, а також встановленню прямих дiлових контактiв з потенцiйними іноземними дiловими партнерами.

За додатковою iнформацiєю щодо участi у Мiжнародному конвентi «World of Trade», просимо звертатися до представника International Exhibition Congress «The World of Trade» в Республiцi Казахстан – Мадинi Абдуманапової за тел.: +77 017 492449, +77 009 788133, +77 279 788133

 

6-7 липня у м. Худжанд (Таджикистан) відбудеться V Мiжнародний торговельний ярмарок «Cyгд-2018»

Організатори ярмарку – виконавчий орган державної влади Согдiйської областi Таджикистану i ТПП Согдiйської областi.

Мета заходу – встановлення довготермiнових партнерських зв'язкiв між бiзнес-колами Согдiйської областi та iнших регiонiв Таджикистану з торговельними компанiями, потенцiйними споживачами, iнвесторами та дiловими колами iноземних країн.

У ярмарку вiзьмуть участь представники Бiлорусi, Казахстану, Киргизстану, КНР, Малайзiї, Полыцi, РФ, Сербiї, iнших країн, мiжнародних органiзацiй та ЗМI.

Участь України в зазначеному заходi сприятиме активiзацiї двостороннiх та мiжрегiональних торговельно-економiчних зв'язкiв нашої держави з Республiкою Таджикистан, у т.ч. у контекстi пiдготовки до проведення в Києвi у 2018р. 5-го засiдання Спiльної мiжурядової українсько-таджицької комiсiї з питань економiчного спiвробiтництва.

 

27 – 29 липня в Китайському міжнародному виставковому центрі (China International Exhibition Center)  відбудеться 7-а Пекінська міжнародна вища медична та оздоровча виставка (BIHM) (The 7th Beijing International Top Health & Medical Exhibition)

Організатор виставки – китайська компанія Zhenwei Exhibition Corp. Діапазон експозицій: загальні міжнародні лікарні, медична косметологія та інституції лікування старіння, лікування стовбуровими клітинами, ЕКО, заморожування яйцеклітин та ін.  

Zhenwei Exhibition Corp. була заснована у 2000 році та оцінена як одна з десяти найвпливовіших виставкових організацій Китаю у 2006 році. Виставка Zhenwei є членом Глобальної асоціації виставкової індустрії (UFI). Сайт виставки: http://www.bihmexpo.com/en/   Контакти: Тел: (0086) 13691150190 (Wechat)

E-mail: sqk@zhenweiexpo.com

 

24-25 жовтня 2018 року у м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участі президентів обох країн.

Захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

У рамках Форуму відбудеться виставка економічного потенціалу регіонів двох країн. Кожна з національних експозицій розміщуватиметься на площі у 600 кв. м. Українська експозиція формуватиметься за регіональним принципом та за участю всіх регіонів країни. Кожному українському регіону надається можливість презентувати економічний та інвестиційний потенціал і продукцію підприємств регіону, зацікавлених у виході на ринок Білорусі або посиленні на ньому своєї присутності.

Керівники підприємств, продукція яких експонуватиметься на виставці, матимуть можливість взяти участь в Українсько-Білоруському економічному форумі.

Умови участі в ділових заходах можна отримати, звернувшись до Сумської ТПП.

 

27 жовтня – 17 листопада 2018 року в рамках Спеціальної програми ділового стажування в Америці (SABIT) Міністерства торгівлі США відбудеться навчання 18 фахівців у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в цивільному і комерційному будівництві (для Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану і України)

За програмою SABIT успішно пройшли навчання понад 6000 керівників вищої ланки і вчених з Євразії та інших регіонів світу. SABIT надає учасникам можливість познайомитися з промисловим сектором США і місцевими нормами і правилами, встановити цінні ділові знайомства, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, досягти розуміння ринкових бізнес-концепцій.

Програма розрахована на 3 тижні. Перший тиждень присвячений навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Це буде доповнено відвідинами і зустрічами на місцях за участю представників будівельної галузі, що працюють в області енергоефективного будівництва в кількох регіонах Сполучених Штатів. Основна мета програми – введення в енергоефективне цивільне і комерційне будівництво в Сполучених Штатах.
Програма призначена для професіоналів у галузі цивільного та комерційного будівництва, які приймають рішення щодо використання енергоефективних технологій та відновлювальних джерел енергії. Кандидати, які подають заявки на участь повинні займати посаду зі значним рівнем відповідальності і мати значний досвід роботи у цій галузі. Програма проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на російську. Учасники повинні вільно говорити або англійською, або російською мовою.

До заявки на участь необхідно докласти лист керівника організації, де працює фахівець. Цей лист повинен містити опис посадових обов'язків Кандидата і дозвіл на участь Кандидата в програмі в зазначені терміни. Якщо Кандидат є директором організації, до заявки слід прикласти рекомендаційний лист від ділових партнерів з коротким описом спільних проектів. Якщо рекомендаційний лист складено російською мовою, також слід докласти його переклад англійською. Заявка та рекомендаційний лист повинні бути складені і англійською і російською мовами. За подачу заявки не стягується будь-яка оплата. Прийом заявки, її обробка та відбір для участі в програмі здійснюються безоплатно.

Перевірка і відбір кандидатів здійснюється Міністерством торгівлі США на підставі професійних і освітніх досягнень кандидатів і їх досвіду в конкретних секторах промисловості. Остаточне рішення про відбір кандидатів для участі в програмі навчання приймає офіс програми SABIT у Вашингтоні. Кандидати, вибрані для участі, будуть повідомлені співробітником SABIT в Євразії.

Учасникам, які пройшли відбір, уряд США оплатить вартість авіаквитків в обидва кінці із зазначеного пункту в Сполучені Штати, проживання в готелях, комплексну програму навчання, послуги перекладачів, медичну страховку на випадок необхідності надання невідкладної медичної допомоги, а також стипендію для компенсації вартості харчування і додаткових витрат. Супровід учасників подружжям або членами сім'ї не передбачено.
Кожен учасник повинен самостійно забезпечити проїзд до зазначеного пункту відправлення і мати дійсний закордонний паспорт. Всі учасники програми SABIT в'їжджають до США за бізнес-візою B-1/B-2, умови видачі якої забороняють отримання окладу або гонорару. Витрати, пов'язані з отриманням візи США, учасники беруть на себе. Учасникам програми SABIT забороняється робити спроби постійного працевлаштування в США. По завершенні програми навчання учасники зобов'язані повернутися до своїх країн. Учасникам забороняється продовжувати перебування в США після навчання.
Звертаємо увагу, що в рамках програми SABIT буде проведена комплексна експертиза вас і вашої компанії кількома різними способами, в тому числі шляхом пошуку веб-ресурсів, запитів у бюро кредитних історій, звернення в Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США та інші джерела. У разі виявлення будь-яких санкцій щодо вас або вашої компанії або будь-яких проблем юридичної або етичного характеру, ваша участь в програмі виключається. Якщо ви вже отримали запрошення, це запрошення може бути відкликано, а якщо ви вже в'їхали на територію США, ваша участь в програмі може бути перервана. Ця експертиза спрямована тільки на серйозні питання, пов'язані з санкціями уряду США, або серйозними проблемами юридичного чи етичного характеру тощо.

 

За детальною інформацією звертайтеся до Сумської ТПП за тел.:

(0542) 77-07-67 та на ел. скриньку: ves2@cci.sumy.ua, ves@cci.sumy.ua

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери

Китайська компанія шукає українських постачальників мідного брухту

Кількість: 5 000 тонн/місяць. За додатковою інформацією прошу звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

 

Адміністрація вільної економічної зони «Мінськ» запрошує до співпраці українські компанії та потенційних інвесторів

Резиденти ВЕЗ «Мінськ» отримують низку податкових пільг, спрощену митну процедуру та інші преференції. На безоплатній основі інвесторам надаються земельні ділянки під забудову та налагодження виробництва.

 

Тендер в Туркменістані

Державний концерн «Туркменхімія» оголосив тендер на проектування та будівництво «під ключ» цеху з виробництва концентрованого фосфатного добрива на Туркменабатському хімічному заводі. Претендент має організувати 100% пряме інвестування вартості проекту з поверненням вкладених фінансових коштів за рахунок продукції або доходів від її реалізації.

Пакет Тендерних документів буде виданий за адресою: ДК «Туркменхімія», м. Ашгабад, Арчабилшаєли, 132 після сплати тендерного збору.

Тендерні пропозиції мають бути подані не пізніше 45 днів з дати опублікування оголошення в газеті «Нейтральний Туркменістан від 21.05.2018.

 

Індійська компанія «Bharat Heavy Electricals Ltd» оголосила міжнародний тендер щодо відбору компаній на проектування, постачання та експертного нагляду за монтажними роботами з футерування боросилікатним склом димоходів теплоенергостанції у м. Дадрі, штат Уттар-Прадеш.

Детальна інформація щодо тендеру та відповідна документація міститься на сайтах: http://bhel.com  та http://eprocure.gov.in .

Граничний термін подання тендерних пропозицій – 02.07.2018 р.

 

Послуги

Послуги Центру підтримки експорту

Послуги по штриховому кодуванню

Послуги у сфері захисту прав інтелектуальної власності

Послуги у сфері державних закупівель

Послуги юридичного характеру

Візова підтримка

Послуги з письмового перекладу з/на іноземну мову

Оренда конференц-залів та мультимедійного обладнання

Рекламна та PR-підтримка бізнесу

Послуги із розміщення друкованих матеріалів інформаційного змісту у журналі-віснику Сумської ТПП «Ділові новини»

Додаткова інформація за тел. (0542) 770-767, 770-739

 е-mail: ves2@cci.sumy.ua, ves@cci.sumy.ua

З повагою, Сумська ТПП

Категорія: Новини | Переглядів: 52 | Додав: ZDA | Теги: Сумська торгово-промислова палата | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]