Середа, 21.11.2018, 12:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Новини законодавства [212]
Нові закони, постанови та інше
Новини [564]
Наші акції [144]
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наші партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спілка підприємців, орендарів та власників

Головна » 2018 » Травень » 8 » Сумська торгово - промислова палата представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня від 02.05.2018 р.
11:14
Сумська торгово - промислова палата представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня від 02.05.2018 р.

Шановні пані та панове!

Сумська торгово - промислова палата

  представляє Вашій увазі випуск інформаційного бюлетеня

від 02.05.2018 р. :

Виставки, конференції, інші заходи

 

Сумська торгово-промислова палата запрошує на Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» та ювілейну XV Виставку міжрегіональної та зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2018», що відбудуться 22 травня 2018 року у ВЦ «Іллінський» за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 7-а

Виставка «Слобожанський міст» була започаткована у 2004 році та стала візитівкою економічного потенціалу Сумщини. У 2008 році Міністерство економіки України офіційно надало їй статус «міжнародної». Щорічно в роботі виставки беруть участь представники підприємств, влади, наукових кіл України та інших країн.

Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» проводиться з метою створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельно-економічних відносин та включає низку дискусій з приводу актуальних питань торгівлі з Україною, а також організацію В2В перемовин.

До участі у вищезазначених заходах планується залучити товаровиробників Сумської області за такими напрямками:

  • машинобудування;
  • лісова та деревообробна промисловість;
  • АПК та ветеринарія;
  • харчова промисловість;
  • хімічна промисловість;
  • енергоефективність, альтернативні джерела енергії;
  • інформаційні технології тощо.
Для участі у виставці слід надіслати заявку електронною поштою на адресу: expo@cci.sumy.ua. Довідки за тел.: (0542) 61-09-25; 066-440-28-66.

8-13 травня в м. Алжир (Алжирська Народна Демократична Республiка) відбудеться 51-а Мiжнародна промислова виставки «FIА-2018».

Це одна з наймасштабнiших виставкових подiй в АНДР. Очiкується участь пiдприємств та компанiй з понад 40 країн свiту, якi представлять обладнання для металургiї, машинобудування, енергетики, будiвництва, а також продукцiю хiмiчної, целюлозно-паперової, текстильної промисловостi та iнше. Захiд буде широко висвiтлюватися у мiсцевих та iноземних ЗМI.

Участь вiтчизняних пiдприємств у зазначенiй виставцi надасть додаткову можливiсть представити потенцiал української економiки та ознайомитись з пропозицiями пiдприємств iнших держав.

Бiльш детальну iнформацiю щодо виставки можна отримати за посиланням: www.safex.dz

14 червня у м. Сучава (Румунiя) вiдбудеться II українсько-молдавсько-румунський бiзнес-форум

Головна тема заходу – подальший розвиток взаємовигiдного тристороннього спiвробiтництва, активiзацiя впливу фактору мiжрегiонального та транскордонного спiвробiтництва. Організатори бізнес-форуму – Торгово-промислова палата України, Торгово-промислові палати Республiки Молдова та м. Сучава (Румунiя) за активної участi Чернiвецької ТПП.

У форумi задiянi провiднi представники широкого кола бiзнес-спiльноти України, Молдови та Румунiї. Учасникiв заходу ознайомлять iз сучасним станом економiки трьох країн, можливостями участi бiзнесу в реалiзацiї спiльних мiжнародних та регiональних проектiв; заплановані переговори у форматi B2B.

За бiльш детальною iнформацiєю звертайтеся до Департаменту мiжнародного спiвробiтництва ТПП України: Янкова Сергiя Анатолiйовича, +38 044 270-57-33, isа-iрrg@uссi.org.ua

у Чернiвецькій ТПП – до Заболотнюка Василя, +38 0372 54-39-25, chcci9@chcci.org.ua

У разi зацiкавленостi прохання до 7 червня ц.р. заповнити анкету-заявку на сайтi ТПП України (www.ucci.org.ua). У разi, якщо вiд одного пiдприємства буде декiлька учасникiв, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.

12 червня 2018 року в м. Прага (Чеська Республiка) в рамках 8-го засiдання Українсько-чеської змiшаної комiсiї з економiчного, промислового та науково-технiчного спiвробiтництва пiд головуванням Вiце-прем'єр-мiнiстра України В.Є.Кiстiона вiдбудеться українсько-чеський бiзнес-форум.

Спiворганiзаторами заходу з української сторони виступають Посольство України в Чеськiй Республiцi та Торгово-промислова палата України. 3 чеської сторони спiворганiзатором заходу є Союз промисловостi i транспорту Чеської Республiки та ТПП Чеської Республiки з економiчних зв'язкiв з країнами СНД.

Основна мета заходу – сприяння двосторонньому iнвестицiйному та iнновацiйному спiвробiтництву в промисловiй, енергетичнiй, транспортнiй, аграрнiй сферах.

Цей бiзнес-форум надасть можливiсть для українського бiзнесу показати свiй величезний потенцiал та продемонструвати iнновацiї в згаданих галузях.

3 1 сiчня 2016 року набрала чинності Угода про «Поглиблену та всебiчну зону вiльної торгiвлi мiж Україною та ЄС». Вона спрямована на зменшення та скасування тарифiв, якi застосовуються сторонами щодо товарiв, лiбералiзацiю доступу до ринку послуг, а також на приведення українських правил та регламентiв, що стосуються бiзнесу, у вiдповiднiсть з правилами та регламентами ЄС з метою забезпечення вiльного руху товарiв i послуг мiж двома сторонами.

Цей бiзнес-форум надасть реальну можливiсть чеським пiдприємцям отримати прямий контакт з потенцiйними партнерами з України. Спiворганiзатори з чеської сторони пiдберуть для кожного українського учасника вiдповiдного партнера згiдно з запитом.

До участi у заходi запрошуються представники українських пiдприємств/органiзацiй, якi мають бажання налагодити та розвинути спiвпрацю з чеськими партнерами. Робоча мова бiзнес-форуму – чеська та українська з синхронним перекладом.

Погоджена з чеською стороною вартiсть участi в бiзнес-форумi – 40 доларiв США в гривневому еквiвалентi, згiдно з курсом валют НБУ на момент виставлення рахунку.

У разi зацiкавленостi прохання до 4 червня ц.р. заповнити анкету-заявку на сайтi ТПП України (www.ucci.org.ua). У разi, якщо вiд одного пiдприємства буде декiлька учасникiв, прохання заповнювати анкети на кожного учасника окремо.

За додатковою iнформацiєю прохання звертатися за тел.: +38 044 461-98-07.

14-15 червня в м. Люблін відбудеться ІІІ Польсько-Східна конференція PUIG-Lub-Invest

У конференції візьмуть участь близько 200 учасників з Польщі, України, Білорусі, Казахстану та інших країн регіону.

Програма події розроблена на основі двох тематичних блоків, перший з яких під назвою: «Роль іноземних комерційних офісів ПАІТ та акредитованих економічних радників, як чинники активізації міжнародного економічного співробітництва і торговельного обміну», другий: «Взаємні інвестиції, торговельна співпраця і доступ до ринку праці – як гаранти транскордонного економічного розвитку». Особливу увагу буде приділено аналізу інвестиційних можливостей на території Польщі, юридичних і податкових аспектів, які стосуються реєстрації діяльності в Польщі та Європі, сертифікації товарів і пропозицій спеціальних економічних зон.

Детальна інформація про подію – за посиланням http://www.pol-ukr.com/uk/ii-edycja-polsko-wschodniej-konferencji-puig-lub-invest/

6-8 липня в м. Джакарта (Республiка Iндонезiя) проходитиме Мiжнародна торговельна, туристична та iнвестицiйна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018»

Зазначена виставка є однiєю з наймасштабнiших у сферi торгiвлi, туризму, iнвестицiй та регіонального розвитку Iндонезiї. Вона знайомить з потенцiалом провiнцiй цієї країни.

Очiкується участь у заході компанiй, якi працюють у туристичнiй, енергетичнiй, гiрничодобувнiй, промисловiй, сiльськогосподарськiй, IT та iнших галузях.

 

27-30 серпня у м. Ставангер (Королівство Норвегiя) вiдбудеться енергетична виставка «ONS-2018»

Виставка «ONS-2018» буде присвячена питанням чистої та вiдновлювальної енергетики, а також новим технологiям в енергетичнiй сферi.

Загальнi умови участi компанiй передбачають оренду виставкового стенду мiнiмальною площею 9 кв.м. Власнику стенда надається необмежена кiлькiсть запрошень для гостей, безкоштовнi квитки для персоналу стенду, знижка на вiдвiдування конференцiй та включення iнформацiї про компанiю до каталогу виставки.

Контакти органiзаторiв виставки «ONS-2018»: Jan Morten Auseth, jamo@ons.no, тел.: +4751849047.

Участь у виставцi «ONS-2018» дозволить представникам українського бiзнесу ознайомитися з передовими технологiями та досягненнями Норвегiї в галузi енергетики, представити досвiд українських компанiй та їх доробки в цьому напрямi, встановити перспективнi контакти в рамках галузi.

Деталі – за посиланням: https//www.ons.no

У жовтнi в м. Гомель (Республiка Бiлорусь) відбудеться Перший Форум регiонiв Республiки Бiлорусь та України

Просимо розглянути можливiсть участi в зазначеному заходi та у разі згоди до 27.04.2018 надати Сумській ТПП інформацію щодо кiлькостi учасникiв, тем доповiдей та презентацiй у рамках пленарного засiдання або iнших можливих заходiв, що вiдповiдають напряму та змiсту Форуму.

22-26 жовтня в Женевi ндустріалі Всесвiтнiй iнвестицiйний форум.

У рамках загальної тематики цьогорiчний форум буде присвячено питанням глобальних викликiв для мiжнародних ндустріал у контекстi ндустрі ндустріаліз та ндустріалізації.

Детальна інформація про     форум за посиланням:

http://worldinvestmentforum.unctad.org/#/ms-1/1

У жовтнi в м. Карачi (Пакистан) відбудеться Другий міжнародний торговий ярмарок

Організатор заходу – Федерацiя Торгово-промислових Палат Пакистану. Ця подiя надасть чудовi можливостi для компнiй приватного та державного секторiв вийти на ринок Пакистану. На ярмарку буде представлена велика кiлькiсть продуктiв рiзного напрямку та послуг. Iноземнi компанiї зможуть як презентувати свою продукцiю, так i продати її.

 

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери

 

   

Норвезька компанiя МеgаFlis зацiкавлена у налагодженнi контактiв з українськими партнерами та вiтчизняними виробниками товарiв для дому.

Мережа МеgаFlis (https://megaflis.no/) нараховує 18 супермаркетiв, якi продають товари для дому, зокрема кухонь, ванних кiмнат, будинку та саду (фарби, плитку, пiдлоги, електротовари, освiтлювальнi та опалювальнi прилади), а також рiзноманiтне приладдя та iнструменти. Пропонований асортимент продукцiї нараховує понад 10 тис. товарiв.

Компанiя має виробничi потужностi та iмпортує товари зi Швецiї, Данiї, Нiмеччини, Iталiї, Iспанiї, Китаю та Iндiї.
Категорія: Новини | Переглядів: 53 | Додав: ZDA | Теги: Сумська торгово-промислова палата | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]