Середа, 21.11.2018, 11:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Новини законодавства [212]
Нові закони, постанови та інше
Новини [564]
Наші акції [144]
Пошук
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наші партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спілка підприємців, орендарів та власників

Головна » 2017 » Липень » 23 » Сумська ТПП - бюлетень 19.07.2017
17:04
Сумська ТПП - бюлетень 19.07.2017

СУМСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Від  19.07.2017 р.

Регіональні та міжнародні заходи

8-9 вересня 2017 року у ВЦ «Іллінський Сумською ТПП буде проведено ІІ аграрний  форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі» та виставка «Продукти для здорового життя» відповідно до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2019 роки.

Цього року форуму планується надати статус міжнародного за рахунок запрошення представників агропромислового комплексу Угорщини для обміну досвідом.

Основними завданнями Форуму є:

- широка інформаційна кампанія серед представників малого та середнього агробізнесу, влади та громадськості;

- комунікація між представниками аграрного бізнесу, зокрема виробниками органічної продукції;

- активізація органічного виробництва на Сумщині;

- популяризація органічних продуктів серед населення.

Основними темами для обговорення на Форумі стануть:

·        співробітництво з Канадою у межах зони вільної торгівлі (доповідач – заст. міністра АПК О. Трофімцева);

·        експорт органічної продукції із України (доповідач представник ТОВ «Кьюс»;

·        розвиток «органічного» бджільництва;

·        внутрішній ринок органічних продуктів;

·        актуальні програми підтримки аграріїв в Україні.

Захід передбачає активне залучення ЗМІ, представників малого та середнього агробізнесу, влади та громадськості.

Для отримання детальної інформації звертайтеся за телефоном: +38 (0542)77-07-67; 066-055-40-66; 068-923-25-78 та на е-mail: ccisumy@gmail.com . Контактна особа Світлана Колодяжна.

14-16 листопада 2017 року в м. Шанхай (Китай) відбудеться виставка  China’s GlobalFood and Hospitality Trade Show

Запрошуємо підприємства харчової промисловості, торгівлі, сільськогосподарські комплекси, агрофірми, колективні господарства, малі та середні  підприємства взяти участь в її роботі.

FHC China 2017 – це унікальна можливість для іноземних виробників та дистриб’юторів харчових продуктів презентувати продукцію мільярдному ринку Китаю та почати ефективно співпрацювати. Цільові напрямки виставки – м'ясо-молочна продукція, пиво, кондитерська продукція, хлібобулочні вироби тощо.

У рамках заходу буде працювати Importers & Distributors Zone, в якій представлені китайські дистрибуційні компанії та буде створено умови українським компаніям для проведення ділових перемовин з цільовими китайськими компаніями.

Цього року за підтримки Western NIS Enterprise Fund Україна буде представлена національною експозицією. В рамках участі України планується також проведення українсько-китайського бізнес-форуму.

У разі зацікавленості просимо заповнити Заявку(Anketa_FHC.doc) та направити на електронну адресу: ems58@ukr.net. З питань участі компанії у виставці просимо звертатися за телефонами: 279-17-50, 067-232-92-20.

Торгово-промислова палата України спiльно з Посольством України в Китайській Народнiй Республiцi органiзовує колективний стенд українських пiдприємств на Дев'ятiй сесії Ярмарку китайських інвестицій, яка вiдбудеться 21-22 листопада 2017 року у Виставковому центрі м. Пекiн (Китай), за пiдтримки Комiтету з розвитку i реформ КНР.

Ярмарок є головною подiєю у сферi iнвестицiй Китаю за кордон i проходить пiд гаслом: «Новi реалiї, новi можливостi». У його рамках органiзовуються виставки, iнвестицiйнi форуми, презентацiї проектiв, дiловi переговори та зустрiчi на високому рiвнi. Партнерами Ярмарку є Свiтовий банк, Свiтова органiзацiя торriвлi, Програма розвитку ООН, Конференцiя ООН з торгiвлi та розвитку, Органiзацiя Економiчного Спiвробiтництва та розвитку, Асоцiацiя сприяння розвитку свiтових iнвестицiй.

Цей майданчик збирає представникiв нiдприємств реального сектору економiки, фiнансових установ, сервiсних компанiй, державних органiв влади, мiжнародних органiзацiй, працiвникiв науково-дослiдних об'єднань, експертiв. У Ярмарку візьмуть участь понад 1000 великих державних i приватних пiдприємств.

В рамках роботи 9-ї сесiї Ярмарку китайських iнвестицiй за кордоном вiдбудеться День України, презентацiя українських пiдприємств та iнвестицiйних проектiв за пiдтримки Посольства України в Китаї.

Ярмарок надає можливiсть його учасникам протягом декiлькох днiв провести зустрiчi i переговори з представниками багатьох китайських i зарубiжних пiдприємств, вислухати думки експертiв в областi залучення iнвестицiй, провести переговори щодо отримання фiнансування проектiв, досягги реального iнвестицiйного спiвробiтництва.

Запрошуємо взяти участь у роботi 9-ї сесiї Ярмарку. Попередня вартiсть участi української компанiї (з iнвестицiйним проектом) на стендi України, складає: 9 кв. м – 3950 €, 4,5 кв. м – 2225 €, 3 кв. м – 1480 €.

У разi зацiкавленостi пiдприємства щодо участi у вищезазначеному заходi, просимо направити заповнену Анкету(Анкета 9-я.doc) на електронну адресу: ems58@ukr.net.

За додатковою iнформацiєю просимо звертатися в ТПП України, до керiвника проекту – Малахівсъкої Станiслави, Контактнi телефони: 0672329220, (044)279 17-50.

За повiдомленням Посольства Республiки Iрак в Українi знята заборона на iмпорт до Республiки Iрак української продукцiї пташиного походження (живої птицi, замороженого м'яса птицi, хижих птахiв), а також столових та iнкубацiйних яєць.

Вiдтепер вiдповiднi українськi компанiї мають можливiсть вiльно експортувати свою продукцiю до Iраку.

За детальною інформацією звертайтеся до Сумської ТПП за тел.:

(0542) 77-07-67 та на ел. скриньку: ccisumy@gmail.com

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери

Угорська компанія Team-Consulting Bt. пропонує українським підприємцям, які хочуть вийти на угорський ринок, або вже працюють на ньому, такі послуги:

·        підготовку проектів;

·        встановлення і розвиток торговельних, ділових зв'язків;

·        пошук і дослідження прозорості ділових партнерів;

·        підготовку і представництво на ділових переговорах;

·        торгове представництво іноземних компаній в Угорщині, а також в Європі;

·         підтримку контактів з угорськими партнерами;

·        введення нових продуктів і марок на угорський ринок;

·        підготовку до укладання угод з угорськими фірмами, а також фірмами з Центральної та Східної Європи;

·        створення фірм і забезпечення інших юридичних послуг – за сприяння угорських адвокатів;

·        податковий консалтинг;

·        бухгалтерський облік і аудит;

·        пошук ділових об'єктів нерухомості і квартир;

·        отримання дозволу на проживання та роботу;

·        підбір персоналу.

Більш детальна інформація на сайті: www.teamconsulting.hu або за контактами: e-mail: office@teamconsulting.hu. Телефон: +36 1 793 41 49, Директор компанії Team-Consulting Bt. пані ШАНДОР Єва.

Катарська компанiя «АН Bin АН Group» (www.alibinali.com) зацiкавлена у налагодженнi дiлових зв'язкiв з українськими виробниками продуктiв харчування.

Йдеться, зокрема, про соняшникову олiю, молочну продукцiю та продукти птахiвництва. У разi зацiкавленостi у започаткуваннi спiвробiтництва, звертайтеся за контактами – P.O.Box 75, Doha, Qatar, tel: +974 44469888, fax: +974 44430648.

Компанія GIFI шукає партнерів в Україні.

Група GIFI є лідером у Франції з продажу недорогих побутових товарів та товарів для сім’ї. Річний обіг компанії становить 1,2 млрд. євро, а дистрибуційна мережа налічує 450 магазинів.

Зокрема, групу GIFI цікавлять виробники:

·                    сезонних товарів, наприклад, садових меблів, зовнішніх рослин, предметів декору будинку/саду, іграшок, новорічних прикрас тощо;

·                    елементів декору – меблів, предметів внутрішнього декору приміщення/будинку, постільної білизни та домашнього текстилю;

·                    посуду (одноразового, скляного, порцеляни тощо), серветок, предметів декору;

·                     розхідних матеріалів (засобів для косметичного ремонту, шпалер, інсектицидів), товарів для домашніх тварин (аксесуарів та іграшок для тварин за винятком харчування), товарів для прибирання (віників, щіток, відер), предметів для ванної кімнати, автомобілів, електричного обладнання, очищення води/повітря тощо;

·                    вішалок, гардеробних шаф, сушарок, кошиків для одягу, прищіпок, прасувальних дошок, пластикових контейнерів тощо;

·                    ігор, декорацій, електронних пристроїв тощо;

·                   аксесуарів, шкіряних виробів, шкарпеток та панчох, біжутерії, валіз, парфумерії, косметики тощо.

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 119 | Додав: ZDA | Теги: Сумська торгово-промислова палата, ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]