Середа, 21.11.2018, 11:53
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Новини законодавства [212]
Нові закони, постанови та інше
Новини [564]
Наші акції [144]
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наші партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спілка підприємців, орендарів та власників

Головна » 2017 » Вересень » 28 » Сумська ТПП - бюлетень 27.09.2017
20:59
Сумська ТПП - бюлетень 27.09.2017

СУМСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Від  27.09.2017 р

 

Регіональні та міжнародні заходи

 

Сумська торгово-промислова палата запрошує спеціалістів підприємств та представників бізнесу на навчання у сфері публічних закупівель, яке відбудеться у м.Суми 29 вересня 2017 року, за адресою: вул. Іллінська, 7А (ВЦ «Іллінський», 2 поверх, зала №3).

На семінарі будуть розглянуті поточні зміни до законодавства, успішна практика проведення закупівель, приклади проблемних ситуацій, зокрема:

- місце електронної системи публічних закупівель ProZorro серед інших державних та приватних закупівельно-торговельних електронних систем України;

- правила пошуку тендерів, аналіз та оцінка закупівель в областях за конкретними галузями;

- процедури закупівель: основні правила для успішної участі в  торгах;

- тендерна документація: поради щодо опрацювання, доповнення, оскарження;

- кваліфікаційні критерії: аналіз та підведення до можливостей підприємства;

- переговорна процедура закупівель: основні вимоги для застосування;

- вимоги до учасників за статтею 17 Закону: як правильно оформити;

- способи оскарження закупівель;

- оформлення та зміна тендерного договору.

Інформація, надана під час семінару, стане у пригоді учасникам, які беруть або збираються брати участь у торгах через систему публічних закупівель ProZorro.

Вартість за навчання для замовників за 1 людину – 600 грн. з ПДВ.

По закінченню навчання видаються  сертифікати.

Навчання проводить юрисконсульт-спеціаліст ЗЕЗ та ВД Сумської торгово-промислової палати, учасник курсу ДП «Прозорро» «Публічні закупівлі: від теорії до практики» Колодяжна Світлана Олексіївна.

Для реєстрації на участь у семінарі необхідно заповнити заявку та надіслати її в електронному вигляді на е-mail: ves2@cci.sumy.ua

Для отримання додаткової інформації, звертайтеся за телефонами: (0542)77-07-67, 067-542-91-19 або 066-055-40-66.

Додатково інформуємо про інші послуги у сфері публічних закупівель:

- консультації під час підготовки тендерної документації для участі у тендері;

- консультації щодо оскарження рішень та дій замовників;

- видача довідок щодо зміни ціни.

5-7 жовтня на майданчику виставкового терміналу «С» Міжнародного аеропорту «Харків» відбудеться VI Міжнародний форум з розвитку сільського господарства Агропорт Схід Харків.

Урочисте відкриття та стратегічний форум в рамках всесвітнього дня продовольства відбудеться 5 жовтня о 10:00 в конференц-залі №1 Міжнародного аеропорту «Харків», у виставковому терміналі «С».

Під час форуму планується обговорити проблеми переорієнтації вітчизняного сільського господарства на нові ринки, перспективи безпечної логістики, питання трудової міграції та трудової безпеки, пов’язані з адаптацією сільського господарства до змін клімату.

На виставці АРГОПОРТ 2017 буде залучена експозиція сільгосптехніки, збудовані 4 додаткові зали у виставковому терміналі С для проведення конференцій та дискусій. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, ягід, овочівництво, садівництво, кооперація та формування ланцюгів доданої вартості. Особлива увага приділятиметься проблемам адаптації до умов зміни клімату: переходу на безпечні та точні технології, підвищення продуктивності в умовах змін, що властиві регіонам східної України.

У форумі планують взяти участь вищі посадові особи держави, керівники АПК регіонів-партнерів, представники дипломатичного корпусу, керівники органів місцевого самоврядування, представники ділових кіл.

Контактна особа Савісько Дарина, помічник керівника форуму, тел.: (+38 057) 766-55-43, факс: 766-55-42, e-mail: 2017@agroport.ua

11 жовтня 2017 року в рамках 14-го засiдання Українсько-В'єтнамської Мiжурядової Комiсiї з питань торгово-економiчного та науково-технiчного спiвробiтництва вiдбудеться Українсько-В'єтнамський бiзнес-форум, органiзований спiльно з Посольством Соцiалiстичної Республiки В'єтнам в Українi.

Форум проходитиме в примiщеннi ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колiзей», 4 поверх).

Програма заходу передбачає пленарну частину, в якiй будуть висвiтленi найближчi перспективи та прiоритетнi напрямки українсько-в'єтнамського економiчного спiвробiтництва, а також двостороннi B2B зустрiчi мiж компанiями. Цiкавинкою Форуму стане фотовиставка, яка сприятиме розвитку спiвробiтництва у сферi туризму. Програма Форуму уточнюється та буде надiслана найближчим часом.

За iнформацiєю в'єтнамської сторони, в заходi візьмуть участь в'єтнамськi пiдприємцi, що працюють в таких сферах як туризм, логiстика, легка та харчова промисловiсть, сiльське господарство, будiвництво, освiта та банкiвська дiяльнiсть. Також варто зазначити, що на Форумi будуть присутнi представники уряду В'єтнаму, якi зможуть вiдповiсти на питания щодо особливостей спiвробiтництва з Соцiалiстичною Республiкою В'єтнам.

Початок заходу – о 10:00, реєстрацiя – з 9:30.

Вартiсть участi у форумi – 480 грн. (з ПДВ).

Вартiсть участi для членiв ТПП – 360 грн. (з ПДВ).

У разi зацiкавленостi просимо пiдтвердити участь, зареєструвавшись за посиланням: : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYz22Zs7yWQE1rdUDEotIE_JmFi5f0QOewCgjXS5V4ofohaQ/viewform

Пiсля реєстрацiї протягом 2-х робочих днiв на вказану адресу буде надiсланий рахунок, а також cписок представникiв в'єтнамської делегацiї.

За додатковою iнформацiєю звертайтесь до Дирекцiї мiжнародного спiвробiтництва ТПП України (тел.: (044) 461-98-08 / (044) 461-98-08-07,

e-mail: ast-ier@ucci.org.ua dmn-ird@uссi.ors.ua.

30 жовтня 2017р. у Вiднi вiдбудеться черговий щорiчний українсько-австрiйський бiзнес-форум «Україна».

Спiворганiзаторами заходу виступають Федеральна Палата Економiки Австрiї, Торгово-промислова палата України, Посольство України в Австрiї та Торговий вiддiл Посольства Республiки Австрiя в Українi. Метою форуму є iнформування дiлових кiл Австрiї та України про економiчну ситуацiю та умови ведення бiзнесу в обох країнах, встановлення прямих дiлових контактiв мiж потенцiйними австрiйськими та українськими партнерами, обмiн iнформацiєю щодо кон'юнктури актуальних для учасникiв ринкiв, висвiтлення перспективних напрямкiв українсько-австрiйського спiвробiтництва, зокрема в умовах полегшеного доступу українських товарiв на ринки ЄС пiсля набуття чинностi Угоди про зону вiльної торгiвлi мiж Україною та ЄС.

Ключовими сферами українсько-австрiйського спiвробiтництва традицiйно стане будiвництво, аграрний сектор, енергозбереження, машинобудування, переробка вiдходiв, туризм, фармацевтика, iнвестування в нерухомiсть та готельний бiзнес, банкiвсько-фiнансовий та страховий сектор.

У програмi бiзнес-форуму, зокрема, передбачається участь президентiв ФПЕА та ТПП України, виступи високопосадовцiв та експертiв, а також низка презентацiй. Попередня iнформацiя про форум «Україна» також викладена на сайтi ФПЕА. Робоча мова заходу – англiйська, для iндивiдуальних переговорiв у разi потреби будуть забезпеченi перекладачi.

Просимо розглянути питання про участь у згаданому бiзнес-форумi представника вiд Вашого пiдприємства i у разi зацiкавленостi повiдомити про прийняте рiшення ТПП України та не пiзнiше 02.10.2017р. надiслати анкету-заявку на участь, щоб Палата Економiки Австрiї могла на пiдставi складу української делегацiї своєчасно розпочати роботу iз залучення до заходу австрiйських дiлових кiл.

Федеральна палата економiки Австрiї як партнер з австрiйської сторони бере на себе витрати на оренду примiщень для проведення бiзнес-форуму, рекламу заходу, запрошення австрiйських учасникiв, органiзацiю кави-брейку, обiднього буфету та деяких iнших витрат.

Фiнансування власних витрат, пов'язаних з участю у бiзнес-форумi (перелiт, трансфери, розмiщення у готелi, оформления виїзних документiв (у разi потреби), медичне страхування, органiзацiйний внесок тощо) передбачається за рахунок самих учасникiв. Згiдно з попереднім кошторисом, орiєнтовна вартiсть всiх вищенаведених витрат (за умови одномiсного розмiщення у готелi **** у центрi мiста, 3 нoчi/4 днi та прямого перельоту Австрiйськими авiалiнiями) складає прибл. 1000 – 1100 Євро на одного учасника. Органiзацiйний внесок за участь у форумi становить 60 Євро, сплата органiзацiйного внеску є обов'язковою умовою участi у заходi. 3 приводу бронювання готелю та придбання авiаквиткiв просимо звертатися до партнерiв ТПП України – туристичної компанiї «Київський Супутник» (контактна особа            Тетяна Ситник, тел.: (044) 531 91 30, моб. 067 447 01 67, Е-Маil: ti@sputnik.kiev.ua

Контакти для зворотного зв'язку: тел./факс (044) 461 98 08, тел.: (044) 461 98 07

ел. пошта: boi-іеr@uссі.org.ua, bea-ier@uссі.org.ua, bgn-ier@ucci.org.ua

Детальна програма перебування української делегацiї та вiдомостi щодо порядку органiзацiї вiд'їзду i розмiщення групи у Вiднi будуть повiдомленi додатково.

Увага! Спецiальні обмеження в галузi торгiвлi товарами в Марокко.

У 2017 році урядом Марокко прийнято рiшення щодо збiльшення ставки мита на iмпорт м'якої пшеницi та її похiдних з 30% до 135%. Це рiшення набрало чинностi з 1 травня та буде дiяти до 31 грудня ц.р. Слiд зазначити, що настiльки високий розмiр мита було встановлено вперше за багато останнiх рокiв через низькi свiтовi цiни та збiльшення врожаю мiсцевої пшеницi.

3 метою забезпечення зростаючого попиту на стерилiзоване коров'яче молоко (lаit UНТ) протягом священного мусульманського мiсяця Рамадан традицiйно скасовуються/знижуються ввiзнi iмпортнi мита на зазначений товар на перiод, що спiвпадає за часом з мiсяцем Рамадан (варiюється протягом календарного року).

20-22 лютого 2018 року  у виставковому центрі «Київ Експо Плаза» відбудеться спеціалізована виставка технологій та обладнання для тепличної галузі «Тепличне господарство».

Можливе бронювання виставкових місць. При оплаті до 20 жовтня 2017 року вартість 1 кв. м необладнаної площі коштуватиме 80 Євро, 1 кв. м обладнаної площі – 100 Євро.

Деталі – на сайті: www.greenhouse.in.ua

За детальною інформацією звертайтеся до Сумської ТПП за тел.:

(0542) 77-07-67 та на ел. скриньку: ves2@cci.sumy.ua, ves@cci.sumy.ua

 

Комерційні та інвестиційні запити, пропозиції, тендери

 

Угорська компанiя «Irbех Кft.» (www.irbex.hu) має намір налагодити ділові контакти з українськими постачальниками бройлерiв курчат.
«Irbех Кft.» має намір встановити довгострокову спiвпрацю з українськими партнерами щодо придбання замороженого фiле грудки та стегон курчат у значних обсягах.

Контактна особа – керуючий директор «Irbех Кft.» Ерно Беке (володiє угорською, англiйською та росiйською мовами), е-mаil: irbex@irbex.hu

тел.: 20-9445-755.

 

Угорська компанiя «ЕSТRАСО Кft.» (http://www.estraco.hu) зацiкавлена в налагодженнi спiвробiтництва з вiтчизняними виробниками соєвого борошна та макухи з низьким вмiстом жиру та без ГМО.

Контактна особа компанiї – Др. Габор Чiрска, керуючий директор (володiє англiйською та угорською мовами), тел.: +36 1 242 7549; факс: +36 1 242 7549; моб.тел.: +36 30 201 4556, е-mаil: gcsirszka@estraco.hu

 

Холдинг компаній ТТS group, головною спеціалізацією якого є
виробництво котельного та когенераційного обладнання, що працює на
альтернативній сировині – біомасі (деревощепі, соломі), пропонує співпрацю.

Компанія входить до групи провідних європейських виробників в цьому сегменті. Окрім виробництва котельного обладнання, холдинг безпосередньо постачає тепло місту Тржебіч (ЧР) з 40-тисячним населенням, а також 10-ти містам Словаччини.

У 2013році компанією ТТS boilers було поставлено ​​котельню на спалювання біомаси (соломи) 2x5 МВт для Птахокомплексу «Дніпровський», що в місті Нікополь.
Наразі холдинг ТТS шукає нових партнерів для реалізації спільних проектів.

Холдинг ТТS у своїй роботі на ринку України спирається на підтримку Чеського Експортного Банку і Державної страхової компанії ЕGАР і в разі потреби, крім постачання самого обладнання, при реалізації проекту може бути використано, так зване, експортне фінансування. Умови для експортного фінансування будуть встановлюватися індивідуально, відповідно до характеру і обсягів проекту.

 

«Черкаситара» пропонує продукцію власного виробництва.

Підприємство «Черкаситара» – це провідний регіональний виробник  гофротари. Компанія виробляє та реалізовує понад 1000 типорозмірів гофроупаковки, як традиційного дизайну так і складної конфігурації з трикольоровим флексодруком,  в тому числі, коробки для піци, гофроящики під овочі та фрукти, гофролотки для  кондитерських  виробів, гофроящики під горіх, масло, гофропіддони тощо.

Випускається гофрований картон таких марок:

• двошаровий картон, що складається з плаского і гофрованого шарів, марки Д, який використовується лише як прокладочний і обгортковий матеріал; 

• тришаровий картон, що складається з двох пласких і одного гофрованого шарів, відповідно до ГОСТ 7376-89 має маркування Т-21, Т-22, Т-23, Т-24 і Т-25 та відповідає ТУ У 21.2-02126811-068 маркування КГ- 2, КГ- 3, КГ- 4. Використовується при виробництві транспортної  тари.

Термін виконання замовлення – до 10 робочих днів, а в окремих випадках до 3 – 4 днів.

Вартість 1 кв. м гофрокартону – від  6,0  до  8,57 грн. Діє гнучка система оплати та знижок.

Продукція має сертифікат якості та супроводжується гігієнічним висновком.

«Черкаситара», 18008, м. Черкаси, вул. Смілянська, 159/3,

e-mail: cher123kassytara@ukr.net,

http://cherkasytara.com.ua/

Відділ збуту: Чеверда Олександр Володимирович,                                            +380 (63) 497-06-55; менеджер з продажу: Харченко Іван Сергійович:                                  +380 (63) 238-56-76.

 

Переглядів: 112 | Додав: ZDA | Теги: ТПП | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]