Неділя, 16.12.2018, 22:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Новини законодавства [212]
Нові закони, постанови та інше
Новини [566]
Наші акції [144]
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наші партнери
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Спілка підприємців, орендарів та власників

Головна » 2017 » Листопад » 25 » Звіт про роботу коаліції МСБ Сумської області у 2017 році.
18:49
Звіт про роботу коаліції МСБ Сумської області у 2017 році.

Засідання Ради коаліції МСБ Сумської області, відбулось   24 листопада  підвели  року в м.Суми. На засіданні підвели підсумки роботи коаліції МСБ Сумської області, перелік справ виявився не малим.

Звіт про роботу коаліції МСБ  Сумської області  у  2017 році.

Світлана Іченська: Як керівник найбільшої громадської організації в складі коаліції, більшість проектів, зустрічей, звернень провожу у двох вимірах: від ГО «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області» та від коаліції МСБ Сумської області.

  Для економії часового ресурсу започатковано закриту групу у Месенджері «Коаліція МСБ Сумської області» за допомогою якої проводиться обговорення документів, звернень від коаліції, анонсів заходів та таке інше.

Більшість звернень, що стосуються податків, законодавства та заходів що проводяться – йдуть від імені коаліції, за час що пройшов з дня заснування і коли коаліцію гостро не  сприймали владні структури – ставлення до коаліції змінилось кардинально навпаки. Ми стали однією з найвливовіших організацій в області та Україні. 

    25 січня 2017 року  після попередньо проведеної роботи з депутатами Сумської міської Ради , сессія СМР прийняла рішення про зниження ставки єдиного податку з 18% - 20% до 9% від розміру МЗП.

Це рішення було першим в Україні й дало поштовх до прийняття таких рішень у інших регіонах України, але за підсумками року , в цілому по Україні це скаладає не більше 20% областей.

    В липні 2017 року сессія прийняла ставки єдиного податку на 2018 рік. У розмірі : 1група – 10% від прожиткового мінімуму,  2 група – 10% від розміру МЗП

Хочу зазначити, що завдяки тому, що до складу Сумської координаційної Ради підприємців входять багато представників коаліції, нам вдалось змінити хід роботи цього органу, нам вдалось налагодити спільну співпрацю з управлінням підприємництва Департаменту ресурсних платежів Сумської міської Ради, порядок денний засідань формується спільно з членами ради, виносяться гострі питання, що потребують розгляду. Наразі вже є домовленість про активізацію роботи з формування туристичної привабливості міста Суми, проведення спільних заходів у цьому напрямку.

   Учасникам коаліції вдалось змінити ставлення працівників Обласного фонду підтримки підприємництва, керівник фонду звертається до нас з пропозиціями проведення спільних заходів, активізувалась співпраця з депутатською комісією Сумської обласної Ради, від них надходять пропозиції про проведення спільних заходів, також вони беруть участь у наших заходах.

    Депутати Сумської міської Ради з нами співпрацюють постійно, завдяки початому напередодні місцевих виборів проекту «Формування вимог бізнесу до влади» що показав свою ефективність.

На жаль не все так гарно є в наших стосунках з керівниками міста та області.

Мер міста на словах завжди нас підтримує на ділі – не завжди дотримується свого слова. Але звіти про виконання меморандуму, підписаного напередодні виборів надходять щоквартально.

Про проекти вузької спеціалізації з регуляторної політики, туризму, рекламного бізнесу більш конкретно розповідатимуть керівники галузевих спілок - учасників коаліції.

 

 Перелік проведених коаліцією заходів у 2017 році:  

15 лютого 2017 р.  було проведено круглий стіл « Бізнес під контролем»

З питань нововедень перевірок управлінням Держпраці, в роботі  якого взяли участьбільше 100 осіб представників бізнесу з багатьох районів області;

Надіслані звернення до Президента, Кабміну, ВРУ на підтримку законопроекту №5711;

1 квартал 2017 року Іченська С.А. активно працювала з робочою групою АППУ  з розробки Ліберального Податкового кодексу, що дало змогу зупинити прийняття цього документу, що значно звужував дію Спрощеної системи оподаткування, залучила до роботи експертів з інших областей України.

4 квітня проведено тренінг з налагодження комунікацій в коаліції тренером міжнародного рівня Камелією Булат за підтримки CIPE;

10 квітня 2017 року – у круглому столі « Спрощена система оподаткування –бути чи не бути?» м.Київ

У травні 2017 року  приймали участь у всеукраїнському круглому столі з питань норматиних документів щодо перевірок Держпраці, свої зауваження передані керівнику Держпраці України.

25 травня проведено круглий стіл «Температура бізнесу 39,9 – хто винен?»

Присвячений підведенню підсумків роботи Кабміну за рік з моменту призначення роботу кабміну в частині створення умов для розвитку бізнесу визнано незадовільною;

У червні, на запрошення РПР прийняли участь в робочій зустрічі з метою створення всеукраїнської коаліції під керівництвом РПР, далі співпрацювати з даною організацією відмовились через антибізнесову провладну позицію РПР;

08.08.2017р. проведено міжрегіональний круглий стіл « Місце  малого та середнього бізнесу в економіці країни», обговорили законопроекти 6757 та 6758 разом дародним депутатом України Олександром Сугоняко.

05.09.2017 про висновки обговорення мною було заявлено підчас брифінгу у ВРУ, який було організовано Сугоняко О.Л.

07.09.2017р. Президент України під час свого звернення до народу України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради – цитував наші тези, проговорені під час брифінгу;

17 листопада 2017 проводився форум рекламістів, разом з спілкою рекламістів України, присвячений закінченню розробки проекту закону « Про рекламу» , в роботі над яким брали участь  учасники коаліції ,  підписали резолюцію  з вимогою  найскорішого  прийняття законопроекту « Про Рекламу» у ВРУ. Документ вже зареєстровано у ВРУ.

  Іченська С.А.,  щоквартально  роз’яснює права підприємців та законодавчи новини на Сумському радіо « Слобода – ФМ» у півгодинній програми «По суті». Регулярно запрошується на Сумські телеканали, як експерт з питань підприємництва.

 Богдан Мосунов – активний експерт з питань регуляторного законодавства та запровадження М-тесту, працює в робочих групах з розробки законодавства по рекламі, адміністративного законодавства, керівник проекту ІЄС – магістрська програма навчання започаткування та ведення бізнесу в СумДУ,  Член правління Національної платформи МСБ, з вересня 2017 року – помічник народного депутата Сугоняко О.Л.

Завдяки нашим зусиллям та наших колег по Сумській коаліції МСБ, а також народному депутату України Олександру Сугоняко – вдалося відремонтувати автомобільну дорогу Суми-Пірятин на найбільш розбитих її частинах.

 

Усі анонси, новини, звіти про проведені заходи розміщуються на веб ресурсах ГО «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області»  та Сумської коаліції МСБ.

 

Робота коаліції визнана успішною, намічено плани на майбутнє, працюємо далі.

Під час засідання, Коаліція отримала гарну новину з засідання Сумської обласної ради

РІШЕННЯ прийнято!

Обласна рада проголосувала за рішення «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроектів № 7142 та №6757».

Дякуємо Lileya Rychkina Андрій Кисіль за підготовку проекту рішення та активну позицію в лобіюванні інтересів МСБ Сумщині.

Дякуємо депутатам Сумської обласної ради, які підтримали це рішення!

Источник

 

Категорія: Наші акції | Переглядів: 269 | Додав: ZDA | Теги: Коалиция малого и среднего бизнеса , МСБ, Звіт МСБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]